Скибинський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів

Гойчук Оксана Григорівна - директор закладу

Вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, працює на посаді директора з 2010 року.

Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.

А. Барбюс

Наш навчальний заклад - заклад рівних й різноманітних можливостей.

Ми стверджуємо, що неуспішних людей немає. Успіху може добитися кожен, якщо надати йому відповідні можливості.

Наш навчальний заклад це:

• творчий педагогічний колектив, колектив однодумців, які запалюють у душі кожної дитини вогник знань, разом з учнями переживають красу і гармонійність світу, радість відкриття закономірностей і глибини, проводячи їх шляхом пошуку та відкриття.

• дбайливі, мудрі батьки, які роблять усе для того, щоб учителям і дітям було комфортно і радісно у стінах навчального закладу;

• прагнення вчити дитину жити у світі прекрасного, щоб краса світу творила красу людини, розвивати культуру, естетичні смаки наших вихованців.

Звіт директора

Нова українська школа