Скибинський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів

День четвертий

Світ емоцій 2 клас

Заняття з елементами тренінгу «Світ емоцій»  у 2 класі провели практичний психолог Василюк Л.П. та соціальний педагог Тхоровська С.М.

23:41 30.11.2019

алгебра зарубіжна література

«Рівняння душі моєї». (Омар Хайям –поет, математик, фізик, астроном). Вчитель математики Сіпіна Р.І. та вчитель зарубіжної літератури Загарія М.І.

23:35 30.11.2019

зарубіжна література 9 клас

Художнє новаторство О.С.Пушкіна (у жанрі, мові, авторській позиції, підході до зображення дійсності). Образ  автора. Вчитель Смілянець Г.П.

23:32 30.11.2019

природознавство 3 клас

28 листопада відбувся 4 - й день методичного тижня в Скибинському ЗЗСО. Третьокласники на уроці природознавства разом з класним керівником Федишиною О.М. презентували проєкт "Сонячна енергія". На уроці діти активно працювали, із задоволенням виконували всі завдання. Урок був насичений інтерактивними прийомами " Асоціативний кущ", "Фішбоун", "Мікрофон", " Крісло автора", призентація уроку, фотоальбом "Досліди з пшеницею"

23:28 30.11.2019