Перше вересня у новому форматі

Дата: 28.08.2020 18:00

Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.
Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
При вході в школу або в класі обробляти руки антисептиком.
Під час перерв всі учні, окрім 1-4 класів, повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. У зв'язку з тим, що на уроках учні та вчителі будуть без масок, буде достатньо однієї маски на день. Якщо це маска багаторазового використання, її потрібно щодня прати та прасувати. Не забувайте! Зміна масок кожні три години (якщо ви її носили ). Для використаних одноразових масок в школі розміщені спеціальні урни.
Вчителям, персоналу  щоранку будуть проводити температурний скринінг.
За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя-предметника, у якого урок.
 Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем. Тобто будь - які ознаки ГРВІ, і ви залишаєте дитину вдома!!!
Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
Навчання буде в одному класі, переходити  будуть лише до спортзалу.
Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому в кожного учня має бути обов'язково своя пляшечка з водою та, по можливості, антисептик, яким можна буде користуватися поза межами закладу.
Для початкових класів та 5-11 вже визначено окремі входи до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.
Для того, щоб поїсти в їдальні, для 1-2, 3-4, 5-7, 8-11 класів будуть відведені окремі перерви.

Адміністрація школи