для людей з порушеннями зору
Скибинський ліцей

Шкільні заходи

Круглий стіл "Обпалені вогнем Афганістану"

15 лютого учні 7Б класу Скибинського ЗЗСО провели круглий стіл на тему: «Обпалені вогнем Афганістану».  Педагог організатор з класним керівником розповіли дітям про учасників війни, які проживають в нашому селі Скибин. Також хвилиною мовчання присутні згадали всіх загиблих земляків та учасників тієї далекої і жахливої війни.

22:58 16.02.2022

Акція "Допоможи птахам взимку"

У Скибинському закладі проходить акція "Допоможи птахам взимку". Учні 2  та 4 класів взяли активну участь у цьому заході. Діти розвішують у шкільному саду годівниці та щодня підгодовують птахів.

17:26 07.02.2022

Патріотичне свято «Єднання заради Незалежності»

21 січня у 2 класі відбулося патріотичне свято «Єднання заради Незалежності», присвячене Дню Соборності України. Учні розповіли про патріотів України, які віддали своє життя за незалежність України.

15:39 24.01.2022

Профорієнтаційний захід «Сучасні професії»

21січня у 5 класі відбувся профорієнтаційний захід на тему: «Сучасні професії». Педагог-організатор познайомила учнів зрізними сучасними професіями. Діти також поділилися своїми планами на майбутнє про омріяні професії.

15:00 24.01.2022

Тиждень партріотичного виховання

У Скибинському закладі проходить тиждень патріотичного виховання. Учні 1-4 класів беруть активну участь у конкурсі малюнків на тему: "Рідний край в моїй душі". У 4 класі педагог-організатор Смілянець Г.П. разом з класним керівником Макаровою І.А. провели бесіду на тему: "Славетні українці". У 2 класі був проведений цікавий виховний захід: "Україна від козацьких часів до сьогодення". Для учнів старших класів була проведена зустріч з представником військового комісаріату Козаковим А.В. на тему: "Счасний стан Збройних Сил України".

17:18 08.12.2021

День Гідності та Свободи

19 листопада у кімнаті Бойової Слави Скибинського ЗЗСО педагог-організатор провела виховний захід до Дня Гідності і Свободи. Вчителька розповіла учням про події Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013року.

16:01 21.11.2021

День української писемносі та мови

У віторок, 9 листопада, українці відзначають День української писемності та мови. Активно до цього свята підійшли учні Скибинського закладу. Учнівський парламент школи провів цікаву конференцію на тему: "Що, як, і від кого захищатиме новий закон України "Про мову".Учні познайомилися з новими положеннями, що передбачає цей Закон. Також звучали українські відомі вірші, вислови про українську мову. Старшокласників підтримали і учні молодших класів: вони малювали малюнки про Україну, проводили святкові заходи.

17:53 10.11.2021