для людей з порушеннями зору
Скибинський ліцей

Виховні заходи

Тиждень охорони праці

В Скибинському ліцеї відбувся Тиждень охорони праці. Учні 4 класу брали участь у конкурсі малюнків "Охорона праці очима дітей", прослухали виховну годину "Охорона праці - запорука життя", проводили бесіди про пожежну небезпеку.

12:02 28.04.2023

Тиждень Шевченківських днів

Тарас Григорович Шевченко - це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях нашого народу. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці, той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.

15:42 09.03.2023

II Міжнародне заняття доброти

До  II Міжнародного заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин учні 4 класу прослухали виховний захід про безпритульних тварин та як їм допомагати. А також взяли активну участь в освітньо-розважальній онлайн-грі "Повернення додому" від Фонду Щаслива Лапа.  Діти за порятунок тварин та повернення їх додому отримали дипломи.

10:33 02.03.2023

День святого Валентина

День святого Валентина - це чудове свято, аби сказати близькій людині про свої почуття, висловити вдячність чи продемонструвати прихильність.

17:30 14.02.2023

День Соборності України

У 4 класі був проведений виховний захід до Дня Соборності України, який відзначають 22 січня. Діти поглибили знання про історію виникнення цього свята. Учні переглянули презентацію, розфарбували малюнки, записали і кожен з них розповів: "Що для мене Україна?"

11:47 20.01.2023