Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління,

треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.

А. Барбюс

Шиманська Інна Борисівна - керівник закладу, вчитель математики та фізики; спеціаліст першої категорії; працює на посаді керівника з 2021 року.

Мидинська Світлана Михайлівна - заступник керівника з навчально-виховної роботи, вчитель ГПД, вчитель трудового навчання; спеціаліст вищої категорії, старший вихователь; працює на посаді з 2022 року.

Тхоровська Світлана Миколаївна - заступник керівника з виховної роботи, вчитель історії; спеціаліст другої категорії; працює на посаді з 2022 року.

Наш навчальний заклад - заклад рівних й різноманітних можливостей.

Ми стверджуємо, що неуспішних людей немає. Успіху може добитися кожен, якщо надати йому відповідні можливості.

Наш навчальний заклад це:

• творчий педагогічний колектив, колектив однодумців, які запалюють у душі кожної дитини вогник знань, разом з учнями переживають красу і гармонійність світу, радість відкриття закономірностей і глибини, проводячи їх шляхом пошуку та відкриття.

• дбайливі, мудрі батьки, які роблять усе для того, щоб учителям і дітям було комфортно і радісно у стінах навчального закладу;

• прагнення вчити дитину жити у світі прекрасного, щоб краса світу творила красу людини, розвивати культуру, естетичні смаки наших вихованців.

Звіт директора за 2022-2023 навчальний рік

Звіт директора за 2021-2022 навчальний рік