НЕБЕЗПЕЧНІ ХВОРОБИ

СКАЗ - смертельна небезпека для тварин та людей!

Сказ є однією із найдавніших хвороб теплокровних тварин і людини та надзвичайно небезпечним захворюванням, яке супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи і завжди закінчується летально. Лікування не розроблено

13:51 03.11.2023

Поліомієліт та його профілактика

Поліомієліт неможливо вилікувати, але цій смертельно небезпечній хворобі можна запобігти завдяки вакцинації. Найбільш вразливими до поліомієліту є діти віком до п'яти років, саме тому перше щеплення діти отримують у перші місяці життя.

12:06 22.10.2022

Кір – профілактика, ознаки, лікування

Кір — це висококонтагіозне (надзвичайно заразне) гостре вірусне захворювання. В основному на кір хворіють не щеплені діти, що відвідують дитячі заклади. Підлітки й дорослі, що раніше не хворіли на кір, та не отримали вакцину проти нього, також залишаються надзвичайно сприйнятливими до цієї інфекції.

12:01 22.10.2022

Дифтерія – перші ознаки, лікування та профілактика

Попередження захворювання – один з базових принципів сучасної медицини, однак трапляються випадки, коли звичайні и прийняті у всьому світі профілактичні заходи нехтуються пацієнтами і це в свою чергу призводить до спалаху і поширенню захворювань.

11:59 22.10.2022