A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Скибинський ліцей
Жашківської міської ради Черкаської області

Виховні заходи та свята

 

Дата: від до Скинути

Свято урожаю

У Скибинському ліцеї відбулося Свято урожаю. Цього року, як і минулого, учні не створювали композиції з овочів та фруктів. Вони принесли продукти для наших воїнів. Наші джури теж взяли участь. Дякуємо ЗСУ за можливість вирощувати щедрий урожай на нашій рідній землі.

12:54 12.10.2023

ІV Міжнародний урок доброти

4 жовтня весь світ відзначає День захисту тварин. У Скибинському ліцеї теж не обійшли увагою це свято. У кожному класі було проведено урок про гуманне та віддповідальне ставлення до тварин. Учні обговорили важливі проблеми: як допомогти безпритульним тваринам, як захистити тварин від жорстокості людей, переглянули відеофільми, створили фотоколажі, виготовили тематичні буклети. А ще розповіли про своїх домашніх улюбленців, догляд за ними. Таким чином наша школа долучилась до Всеукраїнського уроку доброти.

12:54 11.10.2023

БЕСІДА З ЕЛЕМЕНТАМИ ТРЕНІНГУ «НАЛАГОДЖЕННЯ ДРУЖНІХ СТОСУНКІВ»

Для рою "Дружні козачата" було проведено бесіду з елементами тренінгу «Налагодження дружніх стосунків». На цьому заході було показано дітям важливість налагодження добрих стосунків з людьми, навчили їх висловлювати власні міркування про те, як налагодити гарні стосунки. Учні за допомогою слів та долоньок складали дерево «Дружби».

12:54 05.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора