шкільні заходи

Розвиваючі ігри, вправи з учнями 2 класу

З учнями 2 класу проведено розвиваючі ігри та вправи. Діти за допомогою гри "Подаруй подарунок другові" і  вправ "Мої почуття ", "Добра тваринка" розвивали творче мислення, пам'ять, увагу. Вчились доброзичливо ставитись один до одного.

13:04 12.04.2024

Анкета для учнів дев'ятих класів

Психолог Василюк Л.П. провела анкетування учнів дев'ятих класів.   Це анкетування було спрямовано на вивчення та виявлення сформованості профорієнтаційної визначеності у підлітків.

22:08 11.03.2024

Виховний захід "День святого Валентина"

Психолог Василюк Л.П. разом з учнями 10 класу провела веселі ігри, конкурси для учнів, переглянули цікаву презентацію про історію походження свята.   Гра "Розбите серце". Учасники конкурсу отримували червоні і рожеві сердечка, на одній половині яких запитання, а на іншій відповідь.   Гра "Хто викрав  моє серце"- знаходили пару, "Ласкаве слово". За допомогою цієї вправи учні дарували один одному ласкаві слова. Конкурсанти поводили себе невимушено, всі хотіли взяти участь.

13:47 14.02.2024

Розвиток логічного мислення школярів

Цікаво і змістовно пройшло у ліцеї кореційне заняття з розвитку логічного мислення у 3 класі, яке підготувала психолог Василюк Лариса Петрівна. Усі вправи і руханки проводились в ігровій формі. Найбільше сподобались третьокласникам такі вправи - ігри: "Додай слівце", "Веселі задачі", "Кабінет логічного мислення".   Завершилось заняття веселою руханкою.

10:09 12.02.2024

Казкотерапія "Сонячний їжачок" для учнів групи продовженого дня 1- 3 класів.

Психолог Василюк Л.П. за допомогою казкотерапії намагалась налагодити атмосферу, яка робить мрії дитини дійсністю, дозволяє їй вступити у боротьбу зі своїми страхами, комплексами. Діти малювали уявні страхи. Малюнок рвали на дрібні шматочки і складали в "темний мішечок", так долали свій страх і тривогу.

15:17 30.01.2024

Тиждень психології. Виховний захід "Вчимося жити у мирі та злагоді".

В Скибинському ліцеї практичний психолог Василюк Л.П. та соціальний педагог Окоча І.В. провели виховний захід з учнями 8 класу. Метою заходу було навчити учнів конструктивно розв'язувати конфліктні ситуації, коректно виражати свої почуття, слухати співрозмовника.

15:59 24.01.2024