шкільні заходи

Проведено тест "Психоемоційне вигорання". Тестування проведено з учителями які атестуються

Мета: Тестування проводилося з метою виявлення психоемоційного вигорання вчителя. Попередження та запобігання психічного здоров'я вчителя. За допомогою тесту вчителі дізнались на що їм звернути більшу увагу, щоб покращити своє здоров'я.

16:59 07.02.2023

Тренінг "Моя майбутня професія"

Мета: Активізувати процес професійного самовизначення учнів завдяки отриманню знань про себе, а також про професії.

13:06 18.01.2023

Корекційне заняття з учнями 1-го класу "Долаємо тривогу та тривожні думки"

Мета: за допомогою вправ та гри учні вчилися розуміти свої почуття, уміння правильно їх виражати, розвивати позитивне ставлення до себе та оточуючих. Вчилися долати тривогу та тривожні думки.

22:07 16.01.2023

Корекційне заняття з учнями 2 класу "Розвиток довільної уваги, образної пам'яті"

Мета: розвиток довільної уваги, образної пам'яті, спостережливості та кмітливості; удосконалення наочно-образного та словесно-логічного мислення; вироблення навичок групової взаємодії; заохочення до мовленнєвої та пізнавальноґ активності

21:35 23.11.2022