шкільні заходи

Психологічні ігри на свіжому повітрі з учнями 1 класу

Психологічні ігри- ефективний інструмент психотарапії і самоаналізу в індивідуальній та груповій роботі. Кожен її учасник отримує унікальний досвід взаємодії з оточенням,можливість побачити себе з іншої сторони,отримати відповіді на власні життєві питання.

13:33 11.02.2022

Тестування вчителів, що атестуються

Проведено діагностику професійно - емоційного вигорання вчителів. Надано рекомендації вчителям щодо стану їхнього здоров'я та емоційного стану.

13:03 11.02.2022

Тренінг з учнями 10 класу"Моя професія"

Тренінг проводився з метою ознайомити учнів з вибором професії та формували навички учнів при виборі професії.Ознайомились учні з потребами ринку праці в Україні.

13:23 19.01.2022

З учнями 5-6 класів проведено психологічні заняття на тему:"Людина починається з добра"

Учнів ознайомлено із Законами доброти,честі,справедливості;за допомогою гри та вправ формували найвищі людські цінності:ввічливість,милосердя,людську гідність,любові і поваги до ближннього.

10:58 16.12.2021