Шкільні заходи

Вікторина "Що я знаю про здоровий спосіб життя

У Скибинському ліцеї педагогом соціальним з учнями 9-Б класу було проведено вікторину "Що я знаю про здоровий спосіб життя" Метою даного заняття це визначити обізнаність учнівз теми "Що я знаю про здоровий спосіб життя",узагальнити знання учнів про здоров'я,формувати бажання вести здоровий спосіб життя,поглибити знання про шкідливі звичкита їх вплив на здоров'я.

18:14 16.04.2024

Виховна година "Є така професія -Батьківщину захищати"

Для учнів 10 класу було проведено виховну годину "Є така професія -Батьківщину захищати".Метою виховного заходу дати дітям початкові уявлення про армію країни,роди військ та військову техніку,ознайомити дітей з військовими професіями,виховувати повагу до захисників України.

08:48 16.04.2024

Виховний захід "Я і моя майбутня професія"

14:53 09.04.2024

Виховний захід "Як турбуватися про себе"

Ментальне здоров'я - це здоровий дух та психіка людини, це стан щастя та добробуту, в якому ми можемо реалізувати свої творчі здібності, протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та навчатись. Саме тому педагог соціальний  Окоча І.В. провела захід у 8 класі "Як турбуватися про себе". Метою заняття було формування навичок самодопомоги, використання позитивних стратегій соціальної адаптації в умовах надзвичайних ситуацій. Під час заходу були використані такі вправи,як "Комплімент", "Що таке стрес?", "Як допомогти людині, яка переживає стрес". По завершенні заняття учні використали вправи на розслаблення. Найбільше дітям сподобалась вправа "Дерево на вітрі".

08:54 08.04.2024

Конкурс малюнків "Робота моїх батьків"

15 березня педагогом соціальним Скибинського ліцею Окочою І.В був проведений конкурс малюнків "Професія моїх батьків" для учнів 2 і 4  класу .Метою конкурсу було знайомство та підвищення рівня інформованості дітей про різноманітний світ сучасних професій.

14:53 15.03.2024

Профорієнтаційна робота з учнями 9-11 класів

Військовослужбовцями Жашківського ТЦК, Приймаком Володимирем Юрійовичом та Ремез Миколою Володимировичем проведено заходи професійної орієнтації учнів випускних класів щодо вступу до вищих військових навчальних закладів. На зустрічі учням розповіли про умови вступу до ВВНЗ, перспективи проходження військової служби на посадах осіб офіцерського складу в Збройних силах України та престижність професії військовослужбовця.

14:53 13.03.2024

Профорієнтаційна робота з учнями 9-11 класів

7 березня до Скибинського ліцею були запрошені представники із Жашківського аграрно- технологічного професійного ліцею.Метою заходу полягала в тому ,щоб професійно зорієнтувати учнів у виборі майбутньої професії , дати можливість детально ознайомитись з навчальним закладом та спеціальностями Збройних силах України та престижність професії військовослужбовця.

14:53 07.03.2024

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ВІКТОРИНА "ПІЗНАЄМО ПРОФЕСІЇ"

6 березня було проведено профорієнтаційну вікторину "Пізнаємо професії".Метою профорієнтаційної вікторини це узагальнити та закріпити знання підлітків про професії та виробити в учнів свідоме ставлення до праці.

14:44 06.03.2024

Безпечний інтернет

Соціальним педагогом було проведено виховний захід з учнями 5 класу "Безпечний інтернет".Мета даного заходу , ознайомити учнів з позитивним та негативним впливом Інтернету на людину,сприяти формуванню в  учнів поняття про принципи безпечної поведінки в мнрежі Інтернет.

13:38 06.02.2024

Конкурс малюнків "Я і мої друзі "

У Скибинському ліцеї психологічною службою було проведено конкурс малюнків на тему "Я і мої друзі" Мета конкурсу -це сприяти усвідомленню учнями цінності дружби і моральних якостей,що є важливими у побудові дружніх стосунків ,а також акцентувати увагу учнів  на важливості тактовності і коректності у взаємодії з друзями.

18:14 26.01.2024