Гурткова робота

Формуємо позитивні емоції

На черговому занятті гуртка "Пізнай себе" психолог Василюк Л.П. вчила учнів 3- 4 класів, як можна позитивно впливати на негативні емоції. З пластиліну та природніх матеріалів: жолудів, каштанів- гуртківці виготовляли казкових та героїв мультфільмів. Кожен вихованець зумів проявити фантазію і винахідливість.  Заняття дало можливість розробляти дрібну моторику рук, рухову активність, творче мислення ліцеїстів. Все це формувало у дітей позитивні емоції.

10:42 13.02.2024

Гурток "Пізнай себе". Заняття: "Я і моя душа".

Учні ознайомились з поняттям "душевний",  "велика душа", виховували позитивне ставлення до інших і до самого себе; формували вміння посміхатися іншій людині; виховували доброзичливість, чуйність; навчання спілкуватись один з одним; зняття психоемоційної напруги, підняття настрою.

21:35 19.01.2024

"Мій настрій"

Гурток "Сходинками до свого я" для учнів 1 - 2 класів. Тема : "Мій настрій". Учні разом з практичним психологом Василюк Л.П. вчились розуміти свої почуття,  уміння правильно їх виражати. Розвивали позитивне ставлення до своїх однолітків. В дітей був піднесений емоційний настрій.

11:49 23.10.2023

"Сходинками до свого я"

Гурток "Сходинками до свого я", учні 1- 2класу "Мій внутрішній світ". Діти розвивали довільну увагу,  уяву. Створювали позитивний емоційний настрій. Вчилися знімати психоемоційне напруження.

11:14 09.10.2023

"Подорож до країни дружби"

Учні 3 та 4 класів разом з Василюк Л. П.  виховували  доброзичливість у ставленні до людей, товариськість у спілукванні з однолітками, турботливе ставлення до молодших та людей похилого віку, бажання товаришувати, дружити. Діткам дуже сподобалося відвідувати гурток "Пізнай себе".

13:10 19.09.2023