Гурткова робота

Психологічний гурток "Пізнай себе" з учнями 3 - 4 класу. Подорож до країни Ввічливості та Добра.

Мета: продовжувати ознайомлювати дітей із загальнолюдськими цінностями, вчити ввічливо ставитися до ровесників і дорослих; сприяти розвитку та мислення, мовлення дітей;  виховувати почуття доброти та ввічливості, дружби і поваги один до одного; виховувати толерантність.

20:50 01.11.2022

Гурток "Сходинки до свого Я" учні 1 -2 класу. Мандрівна квітка або заняття з різнобарвного чарівництва

Мета: розвивати творче мислення, фантазію, креативний підхід до створення нових образів; учитися оцінювати власну роботу і роботу інших, виховувати старанність. Діти малювали "веселку", за допомогою малюнка передавали свій настрій та радісні почуття.

20:26 03.10.2022

Гурток "Пізнай себе" учні 3 - 4 класу. Скарбничка спостережливих і допитливих.

Мета: вчити дітей брати участь у змаганнях, впевнено демонструвати свої знання; формувати вміння працювати в групі, навички толерантного спілкування, аргументувати свою точку зору; виховувати почуття дружби, взаємодопомоги.

20:38 20.09.2022