Акція "16 днів проти насильства"

Акція "16 днів проти насильства"

У Скибинському ліцеї розпочалася акція "16 днів проти насильства". Сьогодні з учнями 8-Б класу, соціальним педагогом Окочою І.В., було проведено заняття "Загроза насильства? Як діяти?". На занятті діти дізналися більше про насилля, види насилля. Ознайомилися з алгоритмом дій, якщо стали свідком насилля та дізналися, як не стати жертвою насильницьких дій. Учні працювали в групах. За допомогою міміки, жестів, пісень, віршів інсценували види насилля.

12:38 25.11.2022

Виховна година у 8 класі "Стоп, боулінг"

В рамках акції "16 днів проти насильства" соціальним педагогом Тхоровською С. М.  було проведено виховну годину з учнями 8 класу на тему : "Стоп боулінг".

18:21 06.12.2021

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

У ході проведення акції «16 днів проти насильства» та з метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Учні школи переглянули стіннівку «Стоп - насилля!», ознайомилися з алгоритмом дій «Не будьте байдужими!», з оперативною допомогою для протидії домашньому насильству, як захистити себе в цифровому просторі і не тільки, з контактними телефонами, куди можна звернутися при порушенні прав дитини.

14:59 25.11.2021