Школа-родина

Всесвітній день дитини

20 листопада відзначають Всесвітній день дитини. До цього свята, з учнями 2-го класу була проведена спортивна розвага "Ми маленькі козачата". Діти робили те, що найбільше полюбляють - грали в цікаві ігри та багато рухалися, і не просто гралися,а, як справжні козаки, грали в козацькі ігри. Після активних ігор, вчилися варити справжній український борщ.

13:06 16.11.2022

Тиждень знань з пожежної безпеки «Вогонь – не іграшка!»

Згідно зі статистикою, близько 90 % усіх пожеж стають наслідком дій людини. Правил протипожежної безпеки мають дотримуватись всі. Особливо важливо розповідати про них дітям. У рамках Тижня знань пожежної безпеки "Вогонь - не іграшка!" у 8-А класі проведено тематичну виховну годину. У 8-Б класі - інструктаж "Як не допустити виникнення пожежі та як діяти при пожежі", у 4-му класі проведено бесіду "Вогонь - не іграшка!".

17:25 21.10.2022