Дата: 19.04.2024 09:38

Наші одинадцятикласники долучилися загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь».

САМЕ ЦЕ покоління будуватиме і відбудовуватиме нашу Україну після Перемоги! А сьогодні, в такі тяжкі часи випробувань, кожен випускник посадив Дерево в нашому селі, щоб через 20 років вже своїм дітям показати, якою сильною була віра в нашу Державу.

Прийти з дітьми та колись онуками і сказати – доки Герої-воїни виборювали Перемогу, я першим кроком нового дорослого життя посадив ось це Дерево!

Саджати дерева – завжди виграшна стратегія!

На підтримку ініціативи Президента з озеленення України Асоціація професіоналів довкілля PAEW просить всіх підтримати 19 квітня і провести Загальнонаціональну акцію єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь».

Український День навколишнього середовища (День довкілля) випадає цьогоріч на 20 квітня

Цей крок єдності – це символ нашим воїнам на передовій щодо незламної віри в нашу

Перемогу!

Цей крок – підтримка загальноєвропейської зеленої Угоди (Green Deal).

Випускники війни – це майбутні архітектори нової України – незламної і зеленої!

Ми сильні лиш тоді, коли разом!