A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Скибинський ліцей
Жашківської міської ради Черкаської області

Зустріч з видатним земляком Віктором Жадько

Дата: 15.05.2024 12:26
Кількість переглядів: 17

Бібліотекар Скибинського ліцею Присяжнюк В.Л. відвідала зустріч з нашим видатним земляком Віктором Олексійовичем Жадько.

Віктор Жадько - публіцист, науковець, видавець, некрополезнавець, декабристознавець, краєзнавець, енциклопедист, фотоаматор, біограф Шевченка. Народився в с.Іваньки, Маньківського району. Відбулася дуже цікава зустріч. Науковець говорив переважно про свої знахідки і відкриття в Шевченкознавстві, некрополезнавстві, використовуючи маловідомі літературні та історичні факти. Він з великою любов'ю розповідає про свою батьківщину. Розповідь гостя можна було слухати довгі години, наскільки уміло він збуджує увагу слухача цікавими фактами, несподіваними думками і висновками. Його розповідь дуже органічно і яскраво доповнювали відеокадри з мальовничими краєвидами рідного краю письменника. Нікого не залишила байдужим інформація про те, що впродовж 10 років він збирав матеріали про край Богдана і Тараса, відвідавши 800 сіл і міст області, зробив близько 5 тисяч світлин. 

На основі та з використанням архівного, наукового, художньо-документального, історичного т апубліцистичного  фактажу упорядкував та благословив у світ універсальну енциклопедію "Черкащина". 

На завершення зустрічі, бібліотека нашого ліцею та інші бібліотеки отримали в подарунок книги письменника.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора