Світла пам'ять Васькевичу Василю Івановичу

Дата: 24.03.2024 12:44

Педагогічний колектив та учні Скибинського ліцею висловлюють щирі співчуття Лідії Андріївні Васькевич, й синам Олегу та Олександру з приводу важкої втрати – смерті чоловіка й батька, Васькевича Василя Івановича, який 23 березня 2024 року у 73-річному віці відійшов у вічність.

Василь Іванович був чуйною доброю людиною, талановитим і мудрим наставником для колег та учнів, адже тривалий час працював учителем фізкультури, директором нашого навчального закладу. За сумлінну працю був удостоєний багатьох державних нагород.

У 2000 році односельці обрали його головою села. На цій посаді він чесно служив громаді до 2003 року.

Усе своє життя жив і творив для інших, ніколи і нікому не відмовив у допомозі.

Навіть перебуваючи на заслуженому відпочинку не залишався байдужим до життя місцевого освітнього закладу, громади села, постійно брав участь у різних святах, ювілейних заходах і спортивних змаганнях.

Світла память про Васькевича Василя Івановича залишиться назавжди у наших серцях.