Заходи до Дня цивільного захисту в 7-11 класах

Дата: 11.05.2023 14:22

До Дня цивільного захисту було проведено ряд заходів:

у 7 класі вчителем історії Тхоровською С.М. було проведено бесіду "День цивільного захисту"

у 8-А класі класним керівником Колотенко О.М.  та асистентом вчителя Малишко С.В. було проведено

У 8-Б класі була виховна година "Обережно! Небезпека!"

У 9 класі 11 травня 2023 року був проведений Урок безпеки, на якому обговорювали теми: дії при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів; алгоритм дій при отриманні сигналів "Повітряна тривога"; радіаційна та хімічна небезпека; дотримання правил пожежної безпеки у весняно-літній пожежонебезпечний період.

у 10 класі педагом-організатором Замригою Я.А. було проведено інструктаж з пожежної безпеки

учениці 11 класу провели майстер-клас для учнів 5 та 6 класів з першої домедичної допомоги та накладання пов'язок