Дякуємо ТОВ "Ясенсвіт"

Дата: 14.12.2023 14:34

Едуард Григорович, від імені всіх учнів та педагогів нашого ліцею ми дякуємо за ваш внесок у благоустрій нашого закладу: нові пластикові вікна та класні дошки. Світло, тепло і затишок шкільного дому – це одна з передумов якісного навчання.  Ми всі розуміємо, що не тільки компетентні педагоги та сучасне обладнання створюють сприятливі умови для якісної освіти в сучасних школах, важливим є і забезпечення комфортних умов перебування учасників навчально-виховного процесу у стінах школи.
Саме завдяки вашій небайдужості наша школа оновлюється і стає затишною другою домівкою для нас.

Щиро дякуємо вам і висловлюємо надію  на подальшу співпрацю. Від усього серця бажаємо здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за вашу натхненну і самовіддану працю, за вашу непохитну віру в майбутнє освіти. Хай Господь сторицею віддячить за ваше розуміння, підтримку і за частинку душі, подаровану нам!