Навчальний рік прощавай - тепле літо нас зустрічай!

Дата: 31.05.2024 17:33

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСвято Останнього дзвоника - це особлива подія в житті кожного учня, адже за плечима залишився ще один навчальний рік, а для випускників він, взагалі, був останнім у стінах рідної школи. Цьогоріч вирішили провести цей день і цікаво і корисно. Для учнів 5-8 класів педагог-організатор Замрига Я.А. підготувала квест. Задіяні були класні керівники, асистенти вчителів, соціальний педагог, бібліотекар та вчитель фізичної культури, адже завдання для учнів були багатогранні та потребували ретельної підготовки. Результат був того вартий: учням все дуже сподобалось. 1 - 4  та 9-11 класи проводили останній дзвінок із своїми класними керівниками.

Щиро вітаємо всіх учнів із сьогоднішнім святомІ Бажаємо досягти випускникам омріяних цілей, а усім іншим учням - відпочити  і набратися сил влітку!