ВІЗИТКА

E-mail: skibin08@gmail.com

Веб-сайт:  http://skybyn.school.org.ua

Директор: Шиманська Інна Борисівна

Приміщення школи збудоване в 1972 році. У ліцеї  функціонує  17 навчальних кабінетів. До послуг учнів та працівників закладу актова та спортивна зали, 1 комп'ютерний клас, бібліотека, методичний кабінет, медичний кабінет. У ліцеї створена локальна мережа INTERNET, існує власний WEB-сайт, соціальна сторінка Facebook.

У школі працює харчоблок із обідньою залою на 80 місць загальною площею 155 м 2 . Харчоблок забезпечений обладнанням у достатній кількості. Наявні: плита електрична 4 конфорочна  - 1 шт, електричний бойлер – 1 шт., м’ясорубка електрична – 1 шт., холодильне обладнання – 2 одиниці.

Обладнано 1 навчально-комп’ютерний клас. На 1 робоче місце, оснащене комп’ютером припадає 1 учень 1 – 11 класів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій,  використовуючи її для проведення уроків з різних предметів.

В  закладі навчається 153 учнів. Освітній процес забезпечує 27 вчителів, з них:

7 - мають педагогічне звання «учитель-методист»;

0 - педзвання «старший учитель";

1 – педзвання «старший вихователь»;

17 - мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

5 - мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої  категорії»;

3 - мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої  категорії»;

3 - мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст»;

Педагогічний колектив ліцею бере участь у різноманітних всеукраїнських конкурсах. Працює над методичною проблемою: «Соціалізація особистості на засадах створення сприятливого освітнього середовища в умовах компетентнісного підходу».

Учні закладу беруть активну участь у районних та Всеукраїнських заходах. Значна увага в закладі приділяється розвитку кожного учня як громадянина та патріота, учнів залучають та зацікавлюють не лише у навчанні, але й суспільно-важливих волонтерських, соціальних справах, систематично надається допомога АТО (ООС), людям похилого віку.

На 1 вересня 2024 року створені умови для навчання 1-4, 5-6 класах згідно з вимогами Нової української школи.

Задля безпечного перебування учнів у ліцеї було облаштовано найпростіше укриття, яке знаходиться за 120 м від закладу у підвальному приміщенні. Загальна площа укриття 125 м2 , є проточна вода, каналізація, 1 санвузол. Обладнані місця для сидіння.

Територія школи 2 га , 38 дерев,1 спортивний майданчик, є фруктовий сад.

Заклад має котельню. Опалюється заклад  ТОВ «Теплотвір», які взяли в оренду шкільну котельню, поставили котла на дрова і надають послуги на теплову енергію.