Змагання з легкої атлетики серед закладів загальної середньої освіти Жашківської МТГ

17 травня на базі Жашківського ліцею №1 відбулися змагання з легкої атлетики серед закладів загальної середньої освіти Жашківської МТГ. Команда Скибинського ліцею зайняла І місце в естафеті 4х100 м серед юнаків. Також відзначився учень 11 класу, Василюк Ярослав, який зайняв ІІ місце зі стрибків у довжину та ІІ місце з бігу на 400 м серед юнаків. Вітаємо наших переможців!

14:51 17.05.2024

Допомога ЗСУ

Сьогодні до нас завітали волонтери фонду "Тримайтесь, ми з вами", які найближчим часом виїжджають до наших захисників. Учні та педагоги Скибинського ліцею вкотре передають продукти, засоби гігієни, ліки та інше. Дякуємо захисникам України! Віримо в ПЕРЕМОГУ!

14:48 17.05.2024

День вишиванки

Щорічно у травні українці відзначають яскраве та самобутнє свято День вишиванки, присвячене нашому національному одягу. Українська вишиванка з'явилася багато століть тому, а кількість різних візерунків та технік шиття порахувати неможливо. Це свято люблять і діти, і дорослі, із задоволенням вбираючись у яскраві сорочки.

14:48 17.05.2024

Заходи профілактики інфекційних захворювань

З метою усунення потенційних ризиків виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних зі спалахами інфекційних захворювань та недопущення ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації в освітніх закладах Жашківської територіальної громади, медичною сестрою було проведено ряд заходів з персоналом та учнями ліцею.

09:44 13.05.2024

Етнографічний фестиваль "Великодній кошик"

Учні 5 класу, учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") рій "Козачата" взяли участь у етнографічному фестивалі "Великодній кошик". За умовами фестивалю потрібно взяти участь у 4 заходах:

09:25 13.05.2024

День матері

Дорогі матусі, з нагоди Дня матері, ваші дітки хочуть висловити свою подяку за вашу ніжність, турботу та безмежну любов, яку ви даєте їм протягом всього життя. Хай у вашому житті буде більше моментів радості, ніж будь-коли раніше, а серце завжди буде сповнене любові та благополуччя.

09:15 12.05.2024

День Європи 2024

9 травня відзначається, як День Європи в усіх країнах Європейського союзу на честь єдності та миру на континенті. Мета створення Євросоюзу - запобігання війнам і розширення економічної співпраці для підвищення рівня життя.

12:02 09.05.2024

Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

29 травня минулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні. Ми приєдналися до європейської традиції святкування перемоги над нацизмом і цьогоріч це свято  відзначаємо саме в той день, коли Німеччина офіційно капітулювала.

13:23 08.05.2024