Світла пам'ять Васькевичу Василю Івановичу

Педагогічний колектив та учні Скибинського ліцею висловлюють щирі співчуття Лідії Андріївні Васькевич, й синам Олегу та Олександру з приводу важкої втрати – смерті чоловіка й батька, Васькевича Василя Івановича, який 23 березня 2024 року у 73-річному віці відійшов у вічність.

12:44 24.03.2024

Конкурс "Мій Шевченко" - 2024

Громадська організація "Інноваційні обрії України" у 2024 році вже вшосте проводить Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студенської молоді "Мій Шевченко", присвячений творчості Великого Кобзаря, спільно з різними закладами освіти.

10:23 15.03.2024

Профорієнтаційна робота з учнями 9-11 класів

Військовослужбовцями Жашківського ТЦК, Приймаком Володимирем Юрійовичом та Ремез Миколою Володимировичем проведено заходи професійної орієнтації учнів випускних класів щодо вступу до вищих військових навчальних закладів. На зустрічі учням розповіли про умови вступу до ВВНЗ, перспективи проходження військової служби на посадах осіб офіцерського складу в Збройних силах України та престижність професії військовослужбовця.

15:14 13.03.2024

Участь у підсумковій ⁣⁣вікторині ⁣⁣циклу ⁣⁣патріотичних ⁣⁣гутірок ⁣⁣для ⁣⁣джур ⁣⁣Черкащини

Рій "Незламні" були учасниками усіх патріотичних гутірокдля джур Черкащини від Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій. Сьогодні відбулася підсумкова вікторина, з якою наші джури впоралися на віжмінно. Дякуємо організаторам за нові знання!

14:54 11.03.2024

ІІ місце у ІI ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДВОТУРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ - КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ ⭐«ОЙ, ЗАГРАЙТЕ, МУЗИЧЕНЬКИ!»

Учениця 7 класу Коберник Анна посіла ІІ місце  ІI ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДВОТУРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ - КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ ⭐«ОЙ, ЗАГРАЙТЕ, МУЗИЧЕНЬКИ!» під керівництвом Замриги Я.А.

09:35 11.03.2024

Відзначення 210-ої річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

8 березня у Скибинському ліцеї було проведено літературно-мистецьке свято до дня народження великого Кобзаря "У тій хатині, у раю, я бачив пекло...", яке підготувала вчитель української мови та літератури Шиманська З.В. На захід було запрошено поетесу-дебютантку, жительку с. Скибин, Дубенюк Оксану Миколаївну, яка презентувала свою першу збірку "Світло душі".

17:53 08.03.2024

Профорієнтаціна робота

6 березня представники Жашківського аграрно-технологічного професійного ліцею провели з учнями 9 класу профорієнтаційну бесіду. Вони познайомили учнів з умовами вступу та навчання в їх закладі.

16:53 06.03.2024