A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Скибинський ліцей
Жашківської міської ради Черкаської області

Виховні заходи та свята

Дата: від до Скинути

Всесвітній День Землі

20 березня щорічно у всьому світі, з ініціативи ООН, святкується Всесвітній День Землі. Ця дата була обрана і офіційно затверджена в далекому 1971 році Організацією Об`єднаних Націй для Дня Землі саме тому, що на цей час випадає день весняного рівнодення. Час, коли змінюється біологічний ритм нашої планети, і вона переходить на новий виток свого розвитку, коли відбувається пробудження природи і її щорічне оновлення. Це свято було започатковане з метою нагадування всьому людству, що наша планета Земля є нашим рідним домом, який треба берегти, плекати, піклуватися про збереження довкілля. Адже наша планета наділена таким неповторним, унікальним потенціалом, для нас створені такі особливі сприятливі умови, без яких наші існування та життєдіяльність практично неможливі.

11:07 24.04.2024

Майоріє прапор України

Учні 5 класу взяли участь у фото-челенджі "Майоріє прапор України" та отримали диплом учасника.

13:36 05.03.2024

Дерево життя Т.Шевченка

До 210 річниці з дня народження Великого Кобзаря учні 5 класу разом з класним керівником Замригою Я.А. та вчителем української мови та літератури Тосич С.П. провели урок присвячений вивченню життя і творчості Т.Г.Шевченка. П'ятикласники дізналися багато нових фактів з біографії поета, а також узагальнили вивчене створивши "Дерево життя Т.Г. Шевченка".

13:36 05.03.2024

Новорічний квест "У пошуках скарбів"

Учні 5 класу весело та цікаво відсвяткували Новий рік : взяли участь у квесті "У пошуках скарбів". Діти знаходили записки з завданнями, виконували їх і отримували вказівки куди йти далі. На завершення, їх чекав сюрприз у вигляді святкового столу.

09:07 17.01.2024

Виховний захід "Світом Миколай мандрує та добро дарує"

П'ятикласники разом з класним керівником Замригою Я.А. підготували виховний захід "Світом Миколай мандрує та добро дарує". Діти розповіли вірші, в яких закликали Миколая "послати щастя й долю козацькому краю". 

09:37 07.12.2023

Андріївські вечорниці

Сьогодні наші п'ятикласники святкували день Андрія Первозванного. Хоч були і не в повному складі, але вийшло цікаво та весело: калиту покусали, "по зубах пописали" та ще й смаколиків поїли.

08:56 01.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора