Цікаве дозвілля 3 класу

ІНТЕРАКТИВНИЙ ІГРОВИЙ НАБІР ВІД ЮНІСЕФ

В межах реформи шкільного харчування ЮНІСЕФ та EdEra пройшовши безкоштовний онлайн-курс для вчителів" Основи здорового харчування " та у рамках проекту, учні 2 класу отримали від ЮНІСЕФ  інтерактивний ігровий набір з теми здорового харчування для учнів початкової школи, який містить : " Вікторини для 1-4 класів, гру "Сортувальник", комікс "Щоденні звички",розмальовки, набір наліпок.

13:43 08.02.2024

ВИСТАВКА ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ХУДОЖНИКА " ОСІННІ БАРВИ" 2 КЛАС

Прийшла осінь. З дерев повільно опадають листочки. Барвистим килимом вони вкривають землю біля підніжжя стовбурів.Птахи відлетіли у вирій, а звірі вже підготувалися до зими. Як ж гарна осінь!!!  Учні 2 класу взяли участь у конкурсі малюнків "Осінні барви".

13:47 05.10.2023

Веселі перерви

Осінь - чудова різнокольорова пора року. Учні 4 класу гарно вміють відпочивати на перервах.

18:15 08.10.2021

Святкування дня народження Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка

9 березня 2021 року ми святкуємо 207 річницю з дня народження легендарного поета, художника відомого Кобзаря -тараса Григоровича Шевченка. Учні 3 класу ознайомилися з життям та творчістю Т.Г.Шевченка, прослухали цікаві туривки його творів.

08:17 09.03.2021