Кротик Аліна Юріївна

Я, Кротик Аліна Юріївна народилась 3 вересня 1996 року, в місті Жашків Черкаська область.

2002 році пішла у 1 клас Скибинської ЗОШ I-III ст.

Після закінчення 11 класів у 2013 році, навчалась в Уманському педагогічному університеті імені Павла Тичини.

2018 році здобула кваліфікацію бакалавр , напрям підготовки "Образотворче мистецтво" , професійна кваліфікація вчитель образотворчого мистецтва.

2019 році здобула кваліфікацію магістр, професійна кваліфікація вчитель образотворчого мистецтва.

З вересня міяця 2018 року працюю у Скибинській школі I-III ст. вчителем образотворчого мистецтва.

З січня місяця 2020 року працюю у школі мистецтв "Гармонія" село Бузівка, Жашківський район, Черкаська область, вчителем образотворчого мистецтва.

Майстер-клас

Майстер-клас під час перерви тема "Зимовий день, у сонячному лісі". Були підняті питання: як малювати біле без білого? Як правильно передати кольором сонячний день? Та як завдяки деталям оживити свій малюнок?

09:43 29.11.2019