День матері

Мама - найважливіша людина в нашому житті, яка завжди підтримає і любить. В Україні, як і в більшості країн, свято мам святкується у другу неділю травня. 2023 року День матері відзначається 14 травня. Учні 5 класу на виховній годині дізнались історію свята та виготовили вітальні листівки для своїх мам.

20:49 14.05.2023

Заходи до Дня цивільного захисту у 5 і 6 класах

11 травня  учні 5 і 6 класів переглянули навчальне відео про надання першої домедичної допомоги, що потрібно робити при кровотечі, опіках та обморожені, як надати допомогу людині, яка втратила свідомсть. Також школярі відвідали майстерклас від учениць 11 класу: побачили, як правильно накладати пов'язки на різні частини тіла і спробували самі зробити це.

18:54 11.05.2023

День пам'яті і примирення

8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни. У 2023 році Україна відзначає це свято в умовах повномасштабної війни з РФ. Ми віримо, що незабаром у календарі свят України з'явиться нова святкова дата - День Перемоги над росією. І сьогодні учні 5 класу дізналися про події і закінчення Другої світової війни, переглянули фільм та дали обіцянку бути патріотами рідної Украни!

19:28 09.05.2023

Герб мого села

Учні 5 класу на уроках курсу STEM вивчали тему: "Графічні знакові системи. Геральдична символіка. Герб мого регіону. Герб мого села. Мій сімейний герб". Діти познайомились з державними символами, гербом Черкащини і Жашківщини, що вони символізують. П'ятикласники запропонували ідею та створили герб рідного села Скибин.

22:03 28.04.2023

Охорона праці очима дітей

Залучення дітей до висвітлення проблем охорони праці на різних рівнях підвищує відповідальність за власну безпеку. З метою  виховання у дітей свідомого ставлення до безпечної поведінки на робочому місці та покращення їх обізнаності щодо права на безпечні та здорові умови праці, у 5 класі була проведена година спілкування з охорони праці. Також був проведений конкурс малюнків "Охорона праці очима дітей".

21:40 28.04.2023