Цікаві уроки "Я досліджую світ"

Протягом цього тижня триває тиждень НУШ " Веселка". Учні 1 класу дізнаються багато цікавого про таке явище природи, як з"являється веселка, які кольори має , розповідають про свої емоції та почуття , коли бачать веселку. Також першокласники переглянули цікаві відео, відгадали загадки, розгадали кросворд. Власноруч діти зробили кольоровий місточок - веселку та працювали з LEGO

16:52 27.04.2023

Виховна година" Планета - мій дім"

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день для всіх нас є символічним святом любові та турботи про наш спільний дім. Учні 1 класу також є небайдужими до екологічних проблем. Школярі дізналися багато цікавих фактів про планету Земля, взяли участь у вікторині, слухали вірші, відгадували загадки та розмалювали малюнки. По закінченню виховної години отримали дипломи захисників та захисниць природи.

13:43 21.04.2023

Цікаві уроки ,,Я досліджую світ"

Протягом цього тижня тривав тиждень НУШ " Світ тварин" . Учні 1 класу дізналися які бувають тварини, об"єднували тварин за групами, проводили дослідження. Діти брали участь у виставі"Яка я тваринка, уяви себе на місці тваринки"

13:43 21.04.2023