Виховні заходи

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧАЮ

Учні 2 класу прослухали цікаву інформацію про цілющі  властивості чаю, пограли у гру "Ввічливе чаювання" та склали сенкан про чай.

13:54 15.12.2023

СВЯТО МИКОЛАЯ

За вікном сніжок летить Вітром завіває. То ж спішіть усі до нас  На свято Миколая.

13:38 06.12.2023

ДЕНЬ СИНИЧКИ

На моє віконечко Прилетить мов сонечко.  Мила пташка жовтогруда, Запищить - і день розбудить  Як горобчик невеличка Хто це, діточки? Синичка!

12:41 13.11.2023

ДЕНЬ ДОБРОТИ

Всесвітній день доброти- чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей . Добро врятує світ . Творити добро зовсім не важко, а в результаті люди наповняться співчуттям та добротою . Учні 2 класу завжди роблять добрі справи, діляться всим, вживають ввічливі слова. Діти грали в гру "Добрі та погані вчинки" та написали і розмалювали вітальну листівку нашому солдатові ЗСУ.

12:41 13.11.2023