Виховні заходи

Другокласники долучилися до збору овочів , фруктів, консервації для ЗСУ

12:54 16.10.2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ХЛІБА 2 КЛАС

Хліб- один з небагатьох продуктів, який щодня вживають в усьому світі.  Ми ставимося до хліба, як до чогось звичайного чи навіть буденного. Хліб усьому голова! Учні 2 класу дізнатися про історію походження хліба, про перші випічки, рецепти смачного хліба та намалювали малюнки.

09:44 16.10.2023

СВЯТО КВІТІВ 2 КЛАС

Сьогодні у нашому ліцеї відбулося Свято квітів. Якими тільки квітами не милувалися очі! Цариця троянда височіла та віддавала свій аромат, пишна жоржина красувалася, чорнобривці , морозець різними кольорами захоплювали погляд. Цікаві патріотичні композиції зроблені дитячими рученятами чарували всіх. Другокласники на захист своїх композицій розказали віршики.

08:39 29.09.2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

Найбільше у світі щастя- це мир, це  коли люди живуть мирно та спокійно. Щорічно 21 вересня відзначаємо день миру. Учні 2 класу дізналися цікаві факти про день миру, переглянули мультфільм та розфарбували голуба миру.

13:01 21.09.2023

Тиждень безпеки

Тиждень безпеки дорожнього руху у 2 класі. Другокласники ознайомилися та повторили правила дорожнього руху. Говорили про безпеку на дорозі, малювали малюнки

09:14 19.09.2023

Міжнародний день рідної мови

День рідної мови - це свято українського народу. Учні 4 класу розширили свої знання про історичний розвиток рідної мови, про її велич та красу. Діти дізналися цікаві факти про мову, прослухали казки та легенди, провели цікаву мовознавчу вікторину із " LEGO".,склали пазл карту України.

12:03 21.02.2022

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні. Учні 4 класу вшанували пам"ять героїв хвилиною мовчання, переглянули відео та фото наших героїв.

12:03 18.02.2022

День Святого Валентина

День Святого Валентина _ щорічне свято , яке відзначають 14 лютого. Це свято для різного віку. Учні 4 класу дізналися історію свята, походження. Традиційно цього дня дарують валентинки у формі серця.

09:47 14.02.2022