A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Скибинський ліцей
Жашківської міської ради Черкаської області

Моя робота в інклюзивному класі

Дата: від до Скинути

Урок пам'яті Чорнобиля

Чорнобиль… Сьогодні це слово знає увесь світ. Слово це стало символом горя і страждань, покинутих домівок. Важким колесом «прокотилась» Україною аварія на Чорнобильській атомній станції.

12:08 26.04.2023

Професія твоєї мрії

На цьому тижні працювала художня майстерня. Дмитрій разом з дітками малював малюнки про улюблену професію. Дитячі мрії.

11:05 23.03.2023

День безпечного Інтернету

Сьогодні учневі 2 класу ліцею  була проведена година спілкування "Інтернет-безпечне спілкування". Дмитро отримав цікаву інформацію про користування Інтернетом та спілкування в соціальних мережах. 

11:44 07.02.2023

Всесвітній день читання вголос

Сьогодні 1 лютого – Всесвітній день читання вголос. Учень 2 класу Гунько Дмитрій разом з однокласниками активно взяв участь у грі - вікторині, присвяченій цьому дню. Дмитро пригадав правила поводження з книгою, розгадував зашифровані прислів’я та приказки, кросворди, створював асоціативний кущ «Книга», відгадував казкових героїв, читав повчальні казки В. Сухомлинського. 

11:50 01.02.2023

Маленькі патріоти великої країни

Ми – українці, ідемо у світ , і несемо всім світло миру і добра. Любові і злагоди. Ми раді з того, що маємо свою державу, волю, рідну українську мову, свій голос поміж усіма народами. І кожен з нас пов’язує свою долю з Україною, для неї ми живемо, для її процвітання і блага.

11:24 20.01.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора