Чумак Олена Сергіївна

Вчитель математики, алгебри, геометрії

Народилася 27.10.1962 році в місті Жашків,що на Черкащині.В 1986 році закінчила Чернівецький ордена Трудового Червоного Прапора державний університет та присвоєно кваліфікацію математик,викладач.Маю вищу освіту за спеціальністю математика. В цьомуж  році отримала посаду вчителя математики у Вознесенській середній школі № 1 Миколаївської області.У 1999 році була прийнята на роботу у Скибинську загальноосвітню школу I-III ступенів вчителем математики, алгебри,геометрії,де продовжую працювати і тепер. У 2018 році отримала вищу категорію. У 2021 році пройшла навчання за освітньою програмою курсів підвищення кваліфікації вчителів математики закладів загальної середньої освіти,та за освітньою програмою підвищення кваліфікації вчителів закладів загальної середньої освіти,які реалізують компетентнісний потенціал математичної освітньої галузі. Являюсь класним керівником 8-Б класу.Беру активну участь у всіх шкільних заходах, квестах, акціях, конкурсах, фотоконкурсах, олімпіадах, маю переможців.