Музичне мистецтво

"Міжнародний жіночий день"

8 Березня - Міжнародний жіночий день. Жіноче свято... Воно приходить навесні із першими теплими днями.  Мама...  Це слово, яке із радістю вимовляє кожна дитина, бо змалечку супроводжує нас у житті матусина ласка і турбота.        Нехай всі турботи, труднощі, нещастя покинуть вашу оселю. Хай завжди світить сонце у вашому домі, нехай ваші обличчя сяють від ласкавої посмішки. Щастя вам, дорогі жінки, добра, краси, кохання, вічної молодості і весни.       Зі святом вас, дорогі жінки-матері!

18:32 08.03.2024

Свято рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови! Це свято є і спільним, і водночас вузько родинним для людей, яких об`єднала спільна історична доля.

17:47 21.02.2024

"Героям майдану - слава!"

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

14:08 20.02.2024

З любов'ю в серці

Всіх нас об’єднує любов. Її можна зрівняти з маленьким сонечком, яке робить нас добрими, гарними, цікавими і чуйними. Саме головне – не втратити свого сонечка – кохання, любов. А інколи, в складних ситуаціях це буває досить не просто. Для того щоб жила любов в людині і на землі, необхідно знати щось дуже важливе, пам’ятати про неї завжди, щоб ніхто не міг її зруйнувати.

10:51 14.02.2024

Конкурс "Еліта Art".

Учениця 6 класу Ломачинська Дарія взяла участь в конкурсі "Еліта Art" та отримала диплом Першої премії.

14:20 29.01.2024

Свято до дня вчителя "Спасибі Вам, що Ви на світі є..."

Сьогодні для працівників школи – це особливий день, бо саме в цей день почуєш стільки слів вдячності і подяки, як за всі інші дні взяті разом. Традиційно в першу неділю жовтня усі навчальні заклади відзначають свято "День вчителя". От і цього року 29 вересня у нашій школі відбулося свято освітян.

12:41 29.09.2023

"Квіточки чудові" (3 клас)

Сьогодні учні 3 класу Скибинського ліцею співали пісеньку до свята квітів "Квіточки чудові".

13:24 28.09.2023

До Дня матері. Пісня про маму

Пісня Наталії Май - Про маму. Виконують Базилюк Яна Олександівна (вчитель музичного мистецтва) та Зленко Анастасія (учениця 5 класу).

17:30 12.05.2023