Свято до дня вчителя "Спасибі Вам, що Ви на світі є..."

Дата: 29.09.2023 12:41

Сьогодні для працівників школи – це особливий день, бо саме в цей день почуєш стільки слів вдячності і подяки, як за всі інші дні взяті разом. Традиційно в першу неділю жовтня усі навчальні заклади відзначають свято "День вчителя". От і цього року 29 вересня у нашій школі відбулося свято освітян.

Виступали учні різних класів, під керівництвом музичного керівника Базилюк Я. О. Діти висловили свою вдячність вчителям чудовими пісенними номерами. Вітали педагогів: учениця 5 класу Ломачинська Ілона, учениця 6 класу Розвадівська Богдана, учні 3 та 7 класів.

Педагог – особистість неординарна, творча, обізнана яка весь час знаходиться в пошуку чогось нового, цікавішого досконалішого. Немає мабуть на землі людини, яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Адже саме він засіває невинні дитячі душі,  зерном мудрості, доброти, вчить жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком.