Шкільне життя

"Мій Шевченко" - 2024

Громадська організація "Інноваційні обрії України" у 2024 році вже вшосте проводить Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студенської молоді "Мій Шевченко", присвячений творчості Великого Кобзаря, спільно з різними закладами освіти.

10:15 15.03.2024

Т. Г. Шевченку - 210

День народження Тараса Григоровича Шевченка – велике свято українського народу. Традиційно в Скибинському ліцеї проводиться Шевченківський тиждень, приурочений цій події. Учні 10 класу не залишилися осторонь. Віддати шану Кобзарю та освіжити свої знання їм допомогла інтерактивна гра «Шляхами Тарасової долі».

14:46 11.03.2024

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Учні 10 класу полюбляють різноманітні інтерактивні заняття. От і цього разу вони взяли участь у мовному батлі «Наша мова калинова», приуроченому Міжнародному дню рідної мови. Команди «Мовознавець» (дівчата) і «Філологи» (хлопці) повторили раніше вивчений матеріал, показали свої знання і позмагалися в різноманітних конкурсах. Спробували свої сили і капітани команд Білянівський Вадим і Загарія Ілона. І хоча перемогли дівчата, гарні знання продемонструвала і команда хлопців. Десятикласники вчергове отримали насолоду і позитив від знань, які мають, та продемонстрували свою любов і повагу до рідної мови.

16:00 23.02.2024

Міжнародний день рідної мови

У Скибинському ліцеї щорічно відзначають Міжнародний день рідної мови. Не залишились осторонь і учні 9-А класу. Вони написали диктант, приурочений цьому святу.

15:56 23.02.2024

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

У рамках святкування Дня рідної мови в 5 класі була проведена мовознавча гра «Слово відмикає серце». Діти дуже старалися показати свої знання, виконуючи різноманітні завдання, які тренують логічне мислення, піднімають настрій. Перемогла команда дівчаток, але хлопчики пообіцяли наздогнати їх наступного разу.

15:56 23.02.2024

І тур конкурсу імені Тараса Шевченка

6 листопада 2023 року в Скибинському ліцеї відбувся шкільний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Участь у ньому взяли учні 5-11 класів, які продемонстрували свої знання життя і творчості Великого Кобзаря. Переможці стануть учасниками  ІІ туру конкурсу.

20:26 06.11.2023

Знову 10 клас – актори

Щоб краще зрозуміти літературного героя, треба мислити так, як він. Про це вже добре знають учні 10 класу. Ось і сьогодні – інсценізація уривків з повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». Такі уроки не залишають байдужими жодного учня класу, кожен обирає та виконує свою роль із задоволенням.

21:51 04.10.2023