"Мій Шевченко" - 2024

Дата: 15.03.2024 10:15

Громадська організація "Інноваційні обрії України" у 2024 році вже вшосте проводить Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студенської молоді "Мій Шевченко", присвячений творчості Великого Кобзаря, спільно з різними закладами освіти.

Сучасна молодь має унікальну можливість опанувати слово Кобзаря та представити власне бачення його традицій, культури, а також національно-патріотичного налаштування. Сьогодні це, як ніколи, актуально. Слово Т.Г. Шевченка закарбоване у віках і має потужний сенс: "Борітеся - поборете".

У 2024 році до Конкурсу долучилося 2685 осіб з усієї України.

Приємно, що не залишилась осторонь учениця 10 класу Скибинського ліцею Загарія Ілона, яка написала есе "Зустріч з поетом" і отримала за нього ІІІ призове місце. Керівник роботи - вчителька української мови та літератури Тосич Сюзанна Петрівна.