Життя бібліотеки

До тижня дитячої книги

Бібліотечний урок,,Як  народжується  книга"-у4 класі.  Бесіда,, Перемагай  зло  добром",за книгою Шевчук Марійки,,Перемагай зло добром" -у 2 клас. Брейн-ринг ,,До нас у  гості завітала  казка"-у 1 класі.

19:15 13.03.2024

До тижня дитячої книги

До нас у готі завітала казка".Брейн-ринг за сторінками казок.Конкурс  малюнків,,Читаємо і малюємо",мої улюблені  герої казок.

18:06 12.03.2024

До тижня дитячої книги

З  11.03  по 15 .03 в нашому ліцеї  відбудеться Тиждень  дитячої  книги. Він має на  меті  не  тільки  залучити учнів до читання,а й перетворити бібліотеки в справжній  храм  Книги.  День перший.  ,,Кольорові   хвилини  дитячої  поезії."(за творами  Т. Альмужної). Призентація  книги ,,Перемагай  зло  добром". В ній зібрані  твори , що навчають  дітей  жити   за  законами  добра.

18:03 11.03.2024