Виховні заходи у 4 класі

До річниці дня народження Тараса Григоровича Шевченка

9 березня, 2024 року Україна відзначає 210 річницю від дня народження видатного поета, художника, громадського діяча, титана духу й пророка Тараса Григоровича Шевченка. У 4 класі відбувся захід, присвячений життю і творчості поета. Діти декламували вірші, співали пісні, слухали цікаві розповіді про дитинство Тараса. Захід підготували вчитель Поліщук Л. П. та асистент Мидинська К. І.

18:26 08.03.2024

ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні учні 4 класу Скибинського ліцею долучитись до всесвітньої «тихої» акції «Ангели пам’яті».

12:58 20.02.2024

Всесвітній день читання в голос

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве і доволі молоде свято  - Всесвітній день читання в голос. Ця подія має мету заохочення людства,  а найбільше молодого покоління, до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями. Учні нашого ліцею, щороку долучаються до свята, активну участь у його проведенні взяли учні 4 класу.

13:46 08.02.2024