Досягнення учнів

ІІ Всеукраїнський двотуровий конкурс майстрів та художників "Мальовнича Україна" (2023 рік)

Учениця 9-го класу Альона Гунько прийняла участь у ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДВОТУРОВМУ КОНКУРСІ МАЙСТРІВ ТА ХУДОЖНИКІВ «МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА» та отримала Диплом Лауреата Премії ГРАН-ПРІ та Сертифікат на одну безкоштовну участь у дистанційному конкурсі з електронним дипломом протягом шести місяців від дня завершення конкурсу. А також Подяку отримала Ломачинська Інна Павлівна за підготовку учениці до конкурсу.   Номінація: "Фотомистецтво" Назва твору: "Літня прогулянка" Назва твору:  "На березі річки"

13:02 10.04.2023

ІIІ Міжнародний фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці

Учні 9-го класу Гунько Альона та Юрченко Максим взали участь у ІIІ Міжнародному фестиваль-конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці.

13:58 03.03.2023

Всеукраїнський конкурс творчих проєктів “Код Нації. Українська Сніжниця”

З 05 грудня 2022 року по 28 лютого 2023 року проводився Всеукраїнський конкурс творчих проєктів “Код Нації. Українська Сніжниця” у рамках Національного фестивалю “Код Нації”, який налічував 16 номінацій та декілька жанрів.

10:25 28.02.2023

ХІ регіональний конкурс читців-декламаторів "Барви слова"

Комунальний заклад «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім.Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради» не зраджує своїм традиціям, тому 21 лютого 2023 року, в День рідної мови, було проведено ХІ Регіональний конкурс читців-декламаторів «Барви слова».

14:34 27.02.2023

Обласний відкритий відеопроєкт «Капсула часу з посланням у майбутнє», присвяченого Дню Соборності України

З 20 до 27 січня 2023 року Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради проводив відкритий відеопроєкт «Капсула часу з посланням у майбутнє», присвячений Дню Соборності України

15:47 21.02.2023

Подарунки від Всеосвіти

Учні 9-го класу Скибинського ліцею на перше версня отримали подарунки від Всеосвіти за активну участь у олімпіадах та конкурсах. Серед 39 класів з усієї України, наш 9 клас (в минулому 2021-2022 навчальному році, 8 клас) посів 14 місце, отримавши 83 голоса на платформі ВСЕОСВІТА.

11:25 01.09.2022