День пам'яті жертв Голодомору

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932-1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. 28 листопада 2022 року в 5 класі пройшла виховна година до Дня пам’яті жертв Голодомору. Учні ознайомились  з трагічними сторінками тих страшних подій української історії. Наприкінці заходу присутні вшанували пам'ять жертв голодомору хвилиною мовчання та запалили свічку пам’яті.

20:23 29.11.2022

День Гідності і Свободи

День Гідності і Свободи в Україні святкується 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої (2004р.) та Револоції Гідності 2013 року,  у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини. З нагоди цієї дати у 5 класі була проведена виховна година. Учні переглянули відео та вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих, які віддали життя за волю та незалежність нашої України

19:29 22.11.2022

Єдиний національний урок "Безпечна дорога додому"

19 листопада в Скибинському ліцеї пройшов Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».  У 5 класі був проведений захід, під час якого учні  повторили основні правила безпеки для пішоходів – учасників дорожнього руху,  повторили правила переходу дороги, правила поведінки в громадському транспорті, тощо…

19:18 20.11.2022

Благодійна ярмарка на підтримку ЗСУ

У Скибинському ліцеї відбувся благодійний ярмарок. Метою заходу був збір коштів для закупівлі медикаментів для воїнів ЗСУ. Учні та батьки підтримали нашу ініціативу і, спільними зусиллями, нам вдалося зібрати чималу суму та закупити усі необхідні медикаменти, які відразу ж були передані фонду "Ми єдина Україна" для подальшої відправки нашим захисникам. Учні 5 класу активно долучились до проведення ярмарки. Вони вторгували кошти на суму 1710 гривень.

19:11 04.11.2022

Свято урожаю

7 жовтня у Скибинському закладі відбулося свято урожаю. Всі зібрані продукти будуть відправлені на потреби ЗСУ. Учні 5 класу активно долучились до збору овочів та продуктів харчування.

20:18 08.10.2022

Міжнародний урок доброти

4 жовтня, у День захисту тварин, у 5 класі був проведений Міжнародний урок доброти про гуманне і відповідальне ставлення до тварин.

22:04 06.10.2022

Заготовка чаю для ЗСУ

Учні 5 класу  беруть участь у волонтерській діяльності. Сьогодні після занять учні заготовляли листя плодових дерев для сушіння чаю.

19:58 30.09.2022