Всеукраїнський конкурс "Кристали"

Вчитель хімії Поліщук О.В. разом з учням 5 класу провела дослід в рамках конкурсу "Кристали". Вони вирощували кристали з кухонної солі. Ось який результат вони отримали.

17:16 29.03.2023

Подарунки учням 5 класу від "Всеосвіти"

5 клас під керівництвом вчителя математики, Шиманської Інни Борисівни, взяв участь у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади "Всеосвіта Зима-2023". В результаті голосування клас набрав 269 унікальних голосів і посів почесне 10 призове місце. Команда "Всеосвіти" надіслала переможцям подарунки: по 2 зошити кожному учаснику та набір з 12 плакатів "Природа України". Дякуємо організаторам конкурсу і вітаємо переможців!

17:12 29.03.2023

Міжнародний жіночий день

Дорогі жінки, дівчата, мами та бабусі, щиро вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем.  Хай весна принесе усім нам добро, мир і ПЕРЕМОГУ. Сьогодні учні 5 класу підготували конкурси і розваги, грали в ігри та виготовили вітальні листівки.

18:48 08.03.2023

Участь у обласному відкритому відеопроєкті «Капсула часу з посланням у майбутнє», присвяченого Дню Соборності України

Учні 5 класу Скибинського ліцею взяли активну участь у заході від Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства іекскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради, який з 20 до 27 січня 2023 року проводив відкритий відеопроєкт «Капсула часу з посланням у майбутнє», присвячений Дню Соборності України.

18:13 02.03.2023

День Святого Валентина

День святого Валентина (День закоханих) щорічно відзначають 14 лютого. Цього дня у 5 класі була проведена розважально-пізнавальна гра. Учні ознайомилися з історією виникнення свята, брали участь у конкурсах та виготовили листівки-валентинки.

19:49 15.02.2023

День безпечного інтернету 2023

У 2023 році Всесвітній день безпечного Інтернету (Міжнародний день безпечного Інтернету) відзначається 7 лютого. Учні 5  класу ознайомилися з правилами користування сайтами, як захистити свої персональні дані, які паролі використовувати та як спілкуватись в соціальних мережах.

19:55 09.02.2023