День Соборності Ураїни

День Соборності України - свято України, яке щорічно відзначають 22 січня  в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. З нагоди свята у 5 класі була проведена виховна година, де учні ознайомилися з історією України, державними символами, грали в інтерактивні ігри, складали мапу України. Потім учні взялись за руки і створили символічний ланцюг єдності, бо в єдності наша сила.

21:22 23.01.2023

Перемога у конкурсі "Клас року"

Учні 5 класу виграли  у  шкільному конкурсі "Клас року". Вони отримали грамоту та цінний подарунок - ноутбук (Chromebook).

19:23 17.01.2023

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"

Конкурс "Кенгуру" -  міжнародний математичний конкурс, який проводиться з метою зацікавлення школярів математикою. Учні 5 класу під керівництвом вчителя математики, Шиманської Інни Борисівни, із задоволенням взяли участь. Результати виявились дуже хорошими.

19:34 11.01.2023

Новорічне свято у 5 класі

Учні 5 класу зустріли Новий віршами, піснями, театральними виставами та іграми. Свято вийшло веселим та цікавим.

20:04 10.01.2023

ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо ученицю 5 класу Вертелецьку Софію, яка посіла ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.  Пишаємося. Бажаємо і надалі досягати поставлених цілей.

20:25 22.12.2022

Свято Андрія або як ми калиту кусали

З проведенням андріївських вечорниць пов’язано багато обрядів, одне з них – кусання калити. Учні 5 класу влаштували свято, підтримали традиції та мали змогу позмагатися в кусанні калити.

20:13 13.12.2022

Уроки STEM

Проєкт «Виготовлення «зоряного» ліхтарика»

21:21 01.12.2022