Мої досягнення

Подяка за творчий пошук та високопрофесійну підготовку молоді до І Міжнародного конкурсу "Змагаймось за нове життя"

Учениця 7-го класу Загарія Ілона Сергіївна взяла участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя!", присвячений Лесі Українці.

08:45 25.03.2021

Грамота за участь в республіканському конкурсі "Творчі канікули"

Учениця 7 класу Скибинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Загарія Ілона стала учасницею Всеукраїнського літературного конкурсу «Творчі канікули», який щорічно проводять районна та обласна дитячі бібліотеки. У номінації «Знайомтеся – це ми…» вікової категорії 11-13 років, Ілона представила власний вірш "Незвичні канікули", який за рішенням головного журі Всеукраїнського літературного конкурсу ввійшов до збірки «Творчі канікули-2020».

11:01 22.12.2020