Мої уроки

УРОК МИСТЕЦТВА

Твої улюблені книжки  Ліплення буквиці з пластиліну.

13:12 08.11.2023

Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ 2 КЛАС

А чи знаєте ви коли з'явилася перша парасолька ?☔️☂️🌂☔️🌂 Існує легенда про те, як 3000 років тому один китайський столяр змайстрував невигадливу конструкцію із паличок рисового паперу для своєї дружини, яка страждала від спеки. Ось і в нашому класі розквітли парасольки!

12:52 13.10.2023

УРОК ДОБРОТИ 2 КЛАС

У сучасному світі людина все далі відходить від природи.  Спілкування з нею поступово заміщується соціальними мережами , комп'ютерними іграми, віртуальним світом. Дуже часто ми забуваємо , що поряд з нами живуть вірні друзі- тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи любові та уваги. Наші домашні улюбленці так багато роблять для нас : охороняють, дарують радість спілкування, а іноді навіть рятують життя, чекаючи від нас лише уваги. Вони для нас лише сторінка життя, а ми для них і є все життя. Учні 2 класу переглянули цікаву презентацію про гуманне ставлення до тварин, розповіли про своїх домашніх улюбленців .

12:36 04.10.2023

Цікаві уроки ,,Я досліджую світ"

На уроці діти дізналися про дихальну систему людського організму та створили модель дихальної системи за інструкцією.

17:01 26.11.2021

Цікаві уроки "Я досліджую світ"

Тема уроку "Я досліджую світ" - Презентуємо колекцію. Метою уроку було довідатися , хто які захоплення має, створити та впорядкувати колекцію, дізнатися, хто має ті самі інтереси.

18:23 04.10.2021