Звіт про роботу волонтерського загону

Дата: 06.12.2021 11:18

Звіт про проведену роботу учнівського волонтерсьокго загону «Поклик" Скибинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

У нашому закладі давно працює волонтерський загін «Поклик».

До його складу добровільно  входять найбільш доброзичливі учні, які хочуть допомагати потерпілим в біді людям.

Щороку волонтери  нашого шкільного закладу організовують творчі зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, учасниками ООС, відвідують остарбайтерів, вітають їх зі святами, збирають історичні свідчення, роблять відеозаписи.

Так, волонтери закладу зібрали  свідчення про Голодомор 1932-1933рр. у Вояківського Петра Олександровича, Поліщука Василя Степановича.

У 2014 році в нашій країні розпочалася війна на Донбасі. 20 молодих чоловіків нашого села пішли захищати територію рідної землі. Учні  нашої школи також долучилися до  всіх жителів Скибина щодо збору продуктів харчування для учасників війни у Донецькій та Луганській областях.

Після повернення чоловіків додому волонтери нашої школи провели зустрічі  з Орищуком О.П., Волинцем І.М., Надобенком О.О, Замригою І.М., Гуньком Я.В., Урзликом Б.М.

У День захисника України волонтери постійно вітають учасників АТО з роковинами подій, запрошують їх до школи.

Також з радістю шкільний загін «Поклик» щороку відвідує воїнів –афганців, що проживають в нашому селі, дарують їм квіти.

Традиційно напередодні травневих свят учні упорядковують могили загиблих у Великій Вітчизняній війні, висаджують біля Меморіалу Слави квіти.

До найактивніших учасників волонтерського загону «Поклик»  відносяться такі учні: Дудка Кирило, Маринчук Ангеліна, Андрійчук Аліна, Ломачинська Ангеліна, Бондаренко Оксана, Мілігула Дарія, Горбівська Наталія, Ломачинська Ірина, Кубарська Анастасія, Поліщук Ірина.