Математичний проєкт Рlaymath

Дата: 07.04.2023 14:16

«PlayMath» – це інноваційний проєкт з вивчення математики для українських школярів. Головна мета — навчити учнів самостійно опрацювати шкільний курс з математики за допомогою інтерактивних методів.

Проєкт реалізовано за ініціативи Міністерства освіти і науки та за підтримки Міністерства цифрової трансформації і проєкту Дія.Цифрова освіта. Інтерактивна платформа для вивчення математики GIOS спільно з Українським фондом стартапів започаткувала інноваційний проєкт «PlayMath».

Участь у математичному проєкті PlayMath взяли учні Скибинського ліцею на платформі GIOS під керівництвом вчителя математики Чумак Олени Сергіївни. З 16 лютого по 31 березня учні 9 класу активно працювали та прокачали логіку та критичне мислення.

Проєкт «PlayMath» допоміг учням поглибити та доповнити знання зі шкільного курсу, а також зануритись у цікавий світ математики.