Допомога нашим воїнам

Скибинський ліцей знову відправляє допомогу для ЗСУ. Цього разу ми зібрали продукти харчування.

12:51 30.05.2023

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо команду дівчат у змаганнях з футболу  за зайняте ІІІ місце у І Спартакіаді школярів. Бажаємо невтомних сил і справжньої хоробрості серця для гідних перемог!

14:39 29.05.2023

Допомога нашим захисникам

Наш заклад відгукнувся на звернення представників благодійного фонду "Тримайтесь, ми з Вами" з проханням про допомогу. Учні та вчителі разом зібрали необхідні товари.

13:11 25.05.2023

Участь у заочних математичних студіях "Я і моя математика"

Учні 5 класу, Вертелецька Софія та Андрійчук Данило, під керівництвом вчителя математики, Шиманської Інни Борисівни, взяли участь у заочних математичних студіях для учнів 5 - 11 класів "Я і моя математика", які організував Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

11:27 24.05.2023

Вітаємо лауреатів рою "Козачата" за участь у військово-патріотичній грі "Джура"

Рій "Козачата"   отримали диплом  за активну участь в обласному заочному конкурсі звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "сокіл" ("Джура") (молодша вікова група).

09:31 24.05.2023

Допомога ЗСУ

Скибинський ліцей вкотре відправляє допомогу нашим захисникам. Цього разу це чудові малюночки, які поїдуть на Бахмут, баночки, кровозупині припарати, горох для консервації, чай, консервація, тушонка.

12:33 20.05.2023

День вишиванки

День вишиванки в Україні щорічно святкують у третій четвер травня. Сьогодні, 18 травня, українці мають нагоду одягнути свої найкращі вишивані сорочки, аби вказати шану цьому дню. Щиро вітаємо усіх жителів України з чудовим Днем вишиванки, сповненим духовністю і міцним зв'язком поколінь!

16:20 18.05.2023