Допомагаємо ЗСУ

Скибинський ліцей передав чергову допомогу для наших захисників благодійному фонду "Тримайтесь, ми з вами!".

15:08 01.07.2023

Ліпимо вареники для ЗСУ

Вчителі  та учні Скибинського ліцею продовжують співпрацю з волонтерськими фондами. Цього разу фонд "Тримайтесь, ми з вами" надав усі необхідні продукти для вареників, а ми допомогли своєю працею. Сьогодні ці смаколики відправлять нашим захисникам.

12:33 14.06.2023

Допомога нашим захисникам

Учні Скибинського ліцею вирішили передати  бутильовану воду і сухе печиво волонтерському фонду "Тримайтесь, ми з вами".

11:34 13.06.2023

Вареники для ЗСУ

Сьогодні учні та вчителі ліцею займалися волонтерською діяльністю, а саме: ліпили вареники для наших захисників.

12:33 02.06.2023

Заготівля трав'яного чаю для ЗСУ

Настала літня пора. Все навколо зеленіє та цвіте. Саме час потурбуватися про наших захисників і назбирати трав для чаю. Сьогодні учні 9 та 10 класів назбирали цвіту бузини та акації. Усі інші небайдужі учні та вчителі поприносили  з дому м'яту, мелісу, бузину та інші трави. У приміщенні ліцею це все висушується та пакується для подальшої відправки нашим захисникам.

12:02 02.06.2023